S-GLASS CAST (rękojeść bambusowa) (1)

S-GLASS CAST (rękojeść bambusowa)

Ładowanie
Price: 324,47 EUR
za
szt.
Shipping time: 24 Godziny

Choose an option

Choose an option
1,55 m c.w. 2-12 g
 • Cancel selection
 • 2,10 m c.w. 2-12 g
 • 2,40 m c.w. 5-20 g
 • szt.
  Ładowanie

  Product not available in this number of pieces

  Available amount:

  Product added

  Go to the shopping cart

  W tej niezwykłej serii stworzonej na lekkich i sprężystych blankach s-glass, znajdziecie trzy wyjątkowe customy.  Pierwsza pozycja to ideał pstrągowy na mniejsze rzeki. Dwuczęściowy S-glaas o długości 1,55 m obsługuje przynęty o masie od 2 do 12 gramów. Optymalnie pracuje w zakresie 3-8 gramów, doskonale nadaje się do smukłych woblerów twitchowych, mniejszych obrotówek lub jigów. Rzucanie tą wędką to wielka przyjemność, sprężystość oraz zdolność do ładowania się, umożliwia bardzo precyzyjne i bez wysiłkowe rzuty, docenicie to szczególnie gdy nie ma za dużo miejsca aby wykonać wymach podczas rzutu.

  Kolejna pozycja to bardzo uniwersalny blank o długości 2,1 m i c.w. 2-12 gramów. Zachowując wszystkie właściwości sprężystego szkła oferuje ładowanie podczas rzutu, płynne ugięcie w trakcie holu oraz mocny dolnik podczas zacięcia. To świetna propozycja na średniej wielkości rzeki, gdzie można wykonać szerszy zamach podczas rzutu.

  Najmocniejszym S-glassem z serii to blank 2,4m c.w. 5-20 gramów.  Wędka posiada spory zapasa mocy w masywnym dolniku i jest w stanie zatrzymać w miejscu rekordową rybę.

  Rękojeść wykonana z bambusa oprócz walorów estetycznych posiada również właściwości antyalergiczne, ogranicza pocenie się dłoni i jest łatwa w utrzymaniu czystości.

  Add your opinion

  Add review, thus also you will receive reliable information about the product

  Ładowanie